Kontakt z pracownikami Urzędu Gminy

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon
Józef Dymerski Wójt Gminy Mały Płock jdymerski@malyplock.pl  86 279 13 12
Beata Muniak  Sekretarz Gminy Mały Płock b.muniak@malyplock.pl  86 279 13 12
Małgorzata Kućko Skarbnik Gminy Mały Płock mkucko@malyplock.pl  506 993 620
Marzena Stepnowska - Backa Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego mstepnowska@malyplock.pl  86 279 13 37
Aneta Podsiad Sprawy organizacyjne - podinspektor apodsiad@malyplock.pl  86 279 13 12
Hanna Bączek Sprawy finansowe - inspektor hbaczek@malyplock.pl  86 279 13 23
Marzena Kryszczuk Sprawy finansowe - inspektor mkryszczuk@malyplock.pl  86 279 13 23
Alicja Boć Sprawy podatkowe - inspektor aboc@malyplock.pl  86 279 13 22
Izabela Drozdowska  Sprawy podatkowe - inspektor  idrozdowska@malyplock.pl  86 279 13 22
Krystyna Serwatka  Kasa Urzędu Gminy Mały Płock kserwatka@malyplock.pl  506 993 313
Wioleta Grajko Sprawy rolnictwa i gospodarki gruntami - podinspektor wgrajko@malyplock.pl  506 993 471
Bartosz Dzielnicki Stanowisko ds. informatyki bdzielnicki@malyplock.pl  506 993 295
Radosław Borawski

Sprawy obywatelskie - inspektor,

Specjalista ds. zamówień publicznych

rborawski@malyplock.pl 

506 993 201

Witold Szewczyk

Sprawy ochrony środowiska - inspektor,

Specjalista ds. BHP

wszewczyk@malyplock.pl  86 279 13 21
Jerzy Duchnowski

Sprawy gospodarki przestrzennej - inspektor

jduchnowski@malyplock.pl 

86 279 13 21

Mieczysław Śliwka

Radca prawny

mieczyslaw.sliwka@malyplock.pl

86 279 13 12

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Mały Płock

Wytwarzający/odpowiadający: Bartosz Dzielnicki

Data wytworzenia: 2017-05-26

Wprowadzający: Bartosz Dzielnicki

Data modyfikacji: 2017-10-20

Opublikował: Bartosz Dzielnicki

Data publikacji: 2017-05-26