Kontakt z pracownikami Urzędu Gminy

Imię i nazwisko Stanowisko E-mail Telefon
Józef Dymerski Wójt Gminy Mały Płock jdymerski@malyplock.pl  86 279 18 96
Beata Muniak  Sekretarz Gminy Mały Płock b.muniak@malyplock.pl  506 993 696
Małgorzata Kućko Skarbnik Gminy Mały Płock mkucko@malyplock.pl  506 993 620
Marzena Stepnowska - Backa Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego mstepnowska@malyplock.pl  86 279 13 37
Zofia Konopko Sprawy organizacyjne - inspektor zkonopko@malyplock.pl  86 279 13 12
Hanna Bączek Sprawy finansowe - inspektor hbaczek@malyplock.pl  86 279 13 23
Marzena Kryszczuk Sprawy finansowe - inspektor mkryszczuk@malyplock.pl  86 279 13 23
Alicja Boć Sprawy podatkowe - inspektor aboc@malyplock.pl  86 279 13 22
Izabela Drozdowska  Sprawy podatkowe - inspektor  idrozdowska@malyplock.pl  86 279 13 22
Krystyna Serwatka  Kasa Urzędu Gminy Mały Płock kserwatka@malyplock.pl  506 993 313
Maria Śliwka Sprawy rolnictwa i gospodarki gruntami - inspektor msliwka@malyplock.pl  86 279 13 22
Bartosz Dzielnicki Stanowisko ds. informatyki bdzielnicki@malyplock.pl  506 993 295
Radosław Borawski

Sprawy obywatelskie - inspektor,

Specjalista ds. zamówień publicznych,

Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

rborawski@malyplock.pl 

86 279 13 21

506 993 201

Witold Szewczyk

Sprawy ochrony środowiska - inspektor,

Specjalista ds. BHP

wszewczyk@malyplock.pl  86 279 13 21
Jerzy Duchnowski

Sprawy gospodarki przestrzennej - inspektor

jduchnowski@malyplock.pl  86 279 13 21

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Mały Płock

Wytwarzający/odpowiadający: Bartosz Dzielnicki

Data wytworzenia: 2017-05-26

Wprowadzający: Bartosz Dzielnicki

Data modyfikacji: 2017-06-14

Opublikował: Bartosz Dzielnicki

Data publikacji: 2017-05-26